Muoviputki
Putkien raaka-aine on PVC. Asennuslämpötila-alue -25°C - +60°C. Putken liukas ja sileä sisäpinta mahdollistaa helpon asennuksen.
Pituus: 1 m
Muoviputken jatkonysä 20mm (nivel)
Niveljatkoholkin taivutuskulma on säädettävissä portaattomasti ja sen tilava ja laaja kaarreosa helpottaa asennusta. Holkin päät on varustettu lukitusjousilla.
Muoviputken jatkonysä 40mm
Jatkoholkkia käytetään muovisten asennusputkien jatkamiseen. Holkki on varustettu lukitusjousella. Valmistettu halogeenittomasta materiaalista (IEC/61249-2-21).
https://www.valomaja.fi/tuote/taipuisa-muoviputki-16mm-myos-metreittain/24849Taipuisa muoviputki 16mmhttps://www.valomaja.fi/wp-content/uploads/2019/04/tam.jpg1.001.00EURInStock/Sähkötarvikkeet/Putkitus/Sähkötarvikkeet/Putkitus/Taipuisat muoviputket<ul>
<li>Väri: Vaalea</li>
<li>Muovinen taipuisa sähköasennusputki</li>
<li>Pituus: Metreittäin tai koko nippu 50m</li>
<li>Hinta on hinta metriltä</li>
</ul>
Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.